Kdo je WV

Kdo je Wanda Vorlová?

 

Pro ty, co neradi čtou:

 

 

Pro čtenáře:

 

Osoba, která má velký smysl pro detail, je efektivní, lidská, praktická a precizní.

Bytost, co pochopila, že je:

prostředníkem (skrze ni přicházejí lidem potřebné informace, jak je shůry dáno)

tutorem (učí a odnaučuje lid potřebnému)

průvodcem (nastoluje harmonii mezi duší, fyzickou schránkou a egem u živých)

 

Žena, která do 36 let procházela potřebnými zkušenostmi a učením. Kvalifikace: smíchoterapie, feng shui, konstelace, vedené regenerace, pobyty ve tmě pro zvýšené vnímaní (zvědomění smyslů - hmat, čich, chuť, sluch, vidění), Reiki I., II., III., rehabilitace, diagnostika, masáže (sportovní, zdravotní, reflexní), joga (prstová, oční, lunární, Hatha), detoxikační a očistné metody, meditace, strečinky (vedené i pasivní), Core (hluboký stabilizační systém), práce s energetickými drahami (čakry, meridiány), dechové praktiky, psychosomatika, TRX, cvičení s míči (velký a overball), shaktipat/ duchovní probuzení, fyziognomie, frenologie, pilates, cvičení s posilovací gumou (Thera band), práce se švihadlem, kalanetika, rozvoj intuice, pečovatel, řeč těla, práce s kyvadlem, zdravotník, cvičitel golfu, pořadatel sportovních akcí, astrologie, numerologie, organizace a kontroling, hotelový management, barmanský a someliérský kurz.

 

Dívka, která dlouhá léta nepřijímala, že "nesouzní se svým vnitřkem/ duší" a rázně popírala, že si "vybrala" své rodiče. Oni však - přes velké rozdíly (D. Slavíková a P. Vorel) - stále tvoří harmonický pár, který se vzájemně doplňuje, byť je to na první pohled nepochopitelné.

 

Dítě, které VŮBEC nechápalo, proč má takové rodiče. A které mělo velké zdravotní problémy v průběhu celého dětství!!!  (Až v dospělosti pátrání po příčinách).

 

Dáma, ktará se 7. 3. 2018 ve 14:00 stala 39 letou prvorodičkou.

"Dítě" se jmenuje: Projekt E. V. Č. A ....

 

Zřejmě nebude ani "náhoda", že více než 14 let pracuje s mládeží na bázi Jana Amose Komenského, k tomu je narozena ve stejný den s naším prvním presidentem Tomášem Gariguem Masarykem a v roce, kdy slavíme 100 let od vzniku ČESKOSLOVENSKA, právně zaregistrovala "potomka" se vším tady na webu uvedeným.

 

Script logo