Dospělí

Pro ty, co neradi čtou:

 

 

Pro čtenáře:

 

Jelikož, žijeme v extra zrychlené době a skoro vše funguje na energii, je třeba ji dodat i nám dospělákům.

Sice si hrajeme na bezchybně dokonalé, že vše zvládneme, ale poté jsme více v lékárnách a u doktorů než s našími blízkými. Což je velká škoda a ztráta času! Jenže po bitvě je každý generál, to už známe.

Problém je:

že se již nemáme chuť UČIT něčemu novému, ale možná ještě větší problém máme s ODNAUČOVÁNÍM a bojíme se RUŠIT škodlivé, protože se nejvíce obáváme toho, co neznáme a ani si to NEUVĚDOMUJEME nebo NEPŘIPOUŠTÍME.

A proto jsem přišla s programem NABÍJEČKA, kdy nabízím tvz "nabíjející kabel" pro lidi. (Ten známe, na ten jsme zvyklí, neboť chytrý mobil je bez něj k ničemu.) A zdá se, že mobil je nedílnou součástí dneška, bez kterého si již život dovedeme jen ztěží představit.

 

Program Nabíječka:

Přijedu za vámi nebo vy ke mně do studia a za dobu 40 - 140 minut vás zregeneruji.

Adaptér energie & život bez bolesti & dokonalý způsob odpočinku & šetří váš čas a nalézá řešení.

 

Duševní zdraví má velký vliv na naše psychické a fyzické rozpoložení, které ovlivňuje, jak se CÍTÍME a tím pádem i CHOVÁME a následně VYPADÁME. Když duše strádá = tělo chřadne.

 

K zamyšlení:

Chodíte k zubaři na dentální hygienu, navštěvujete pravidelně kadeřnictví/ holičství, kosmetiku, masáže, pedikúru nebo manikúru, ale lepší pocit sami ze sebe máte jen krátkodobě? Stav není setrvalý? Je to tím, že zanedbáváte svoji duši!

 

Co vám setkání se mnou přinese?

Kompletní restart i zklidnění pro vaši duši, mysl i tělo. Efektivně využívám váš čas a zlepším komplexně kondici. Vše, na základě vašich mentálních, fyzických, psychických možností a dispozic. Každý jsme originál. Absolutní relaxace, protiúnavové energetické metody, obnova sil přesně pro vás, šité na míru.

 

Co vás čeká, aneb nač se můžete těšit?

Vstupní diagnostika, příjemně energetické prostředí, relaxační pomůcky, vůně a hudba, dechové techniky, rozvoj trpělivosti, zvýšení sebevědomí, práce se zpětnou vazbou, zahřátí pohybového aparátu, ochrana a formování těla, zklidnění tělesných orgánů, zlepšení elasticity svalstva pro lepší průtok energie tělem skrze dráhy a body (meridiány a čakry), celkové uvolnění těla, relaxačně - protahovací cviky pro  lepší koordinaci, správné držení a zacházení s tělem, stabilizačně vyrovnávací cviky na zvětšení síly, větší odolnost a zvýšení imunitního systému, rozvoj vnitřního potenciálu dle daného rozpoložení, zpracování psychické nerovnováhy přes fyzické tělo, relaxace na znovuzrození a obnovu sil.

 

Nač se zaměříme?

Záleží, jak na tom v danou chvíli budete, na čem bude potřeba zapracovat. Společně napomůžeme správnému držení těla, vylepšíme dýchání a zefektivníme účelnost a hospodárnost pohybu. Zvýšíme vaši výkonnost a odolnost, udržíme pružnost svalů a šlach, předejdeme svalové nerovnováze, zlepšíme kloubní pohyblivost. Celkově vás uvolním, tedy preventivně předejdeme svalovým a kloubním úrazům, upravíme reakce a udržíme dobrou duševní, psychickou i tělesnou kondici. Regeneračně - rehabilitační metody s vědomou relaxací, posilováním, protahováním, stabilizací, povídáním si, zrcadlením, propojováním hemisfér dle vašich dosavadních možností a v případě potřeby masáží přijímačů a vydavačů, viz Potřebné

 

Jaké pomůcky (krom vlastního těla) můžeme u metod použít?

Zrcadlo, slovní přirovnání, tužku a papír, pastelky, mandaly, barvy, hudbu, vůně, vonné tyčinky, svíčky, velký míč, overball, švihadlo, bosu, točidlo, posilovací gumu, masážní a kamínkové podložky a kyvadlo (pouze na osobní vyžádání a pustí li nás to).

 

POTŘEBNÉ a program NABÍJEČKA se DOSPĚLÝCH týkají zéjmena preventivně, ale též když ....

Máte bolesti. Chybí vám energie. Ne a ne najít správný protějšek. Trpíte stálým stresem. Jste často nemocní. Ani doma si neodpočinete. Nemůžete zhubnout. Máte pocit, že se vám smůla lepí na paty. Špatně spíte nebo se probouzíte unaveni. Lékaři si s vámi neví rady.

 

Program NABÍJEČKA je vhodný, v případě že …..

Máte chuť zcela vypnout a zregenerovat se. Potřebujete se v krátké době dostat z „off-line“ do „online“ režimu či obráceně. Neumíte vypnout. Chcete na tom být duševně, fyzicky i psychicky lépe. Potřebujete se rychle dostat do kondice. Mít lepší pocit sami ze sebe. Vidíte, že vaše tělo ochabuje či je zatuhlé a neslouží vám dle představ, omezuje vás v každodenním pohybu. Chcete se hýbat efektivně a šetřit čas. Nestíháte chodit do posilovny, na meditaci, do sauny, na jógu, masáže či rehabilitace.

 

Objednejte se ideálně 1x měsíčně na NABÍJEČKU pro správný chod energie vaším tělem.

Celkové zlepšení se dostaví obratem. Budete se cítit nabiti a restartovaní.

 

Finance:

Náklady na vaši péči jsou velmi individuální.

Záleží, jak moc vaše EGO bude obranně reagovat a jak bude{te} spolupracovat.

(Vstupní diagnostika je pevně stanovena na 1 000 Kč/ 40 až 90 min. ve studiu).

Cena péče - dá se určit obratem po diagnostice  - může být v rozpětí 1 500 až 5 500 Kč včetně sdělení časové náročnosti a maximálního počtu účastníků.<

 

Motta:

„Být IN znamená být v komplexní kondici a mít pohyblivé tělo i mysl.“

„Je důležité žít v souladu se všemi kompotenty“

„Dobře se cítit znamená žít v harmonii s okolím“

(autor WV)

 

Nejen proto se vám snažím jit osobním příkladem v běžném životě za pochodu, tedy zdarma. Vaše WV

 

Na vědomí:

"Web je mým třetím v pořadí. Mám radost, že původní dva byly inspirací pro mnohé z vás. Tento je plný informací, které jsou právně ošetřeny. V případě, že je budete chtít dále používat - s radostí - nutno vždy uvést odkaz na zdroj". 

Script logo