Dárky

Dárkové balíčky, které pomáhají aneb trojnásobné potěšení

 

Pro ty, co neradi čtou:

 

 

Pro čtenáře:

 

Má vášeň dělat druhým radost, která mě provází od dětství. Od mých 15 ti let se tím v různých podobách zabývám. Dříve jsem pozornosti chystala pouze na zakázku pro pár vyvolených.

 

Nyní jsem se rozhodla nabídnout příležitost  - ušetřit čas a udělat radost  -  VÁM VŠEM.

 

Postup:

Je to snadné = otevřete si instagram (údajně jsem jedna z mála, která jej ještě nemá :), prohlédnete si nabídku, vyberete, napíšete mi sms/ mail, viz záložka KONTAKT s pořadovým číslem setu,  jak si přejete platit, zda li si jej vyzvedente osobně či jej mám za vás rovnou doručit s věnováním, že je to od vás (detaily, které tam nesmí chybět  - připiště), cena se upraví dle vybrané dopravy a vy máte hotovo.

Radost způsobíte hned TŘÍKRÁT:

sobě, darované osobě a ostatním lidem, kteří mají chuť začít s projektem E. V. Č. A ...., ale nemají finance. Z každého dárkového setu jde 20 % pro ně.

DĚKUJI, že se mnou POMÁHÁTE a zároveň si RADOST vzájemně (U)DĚLÁTE.

 

Balíčky pro trojrozměrnou radost naleznete zde:

 

 

 

 

Dárkové sety na Instagram průběžně přidávám.

 

ALE TO NENÍ VŠE:

V případě, že vás nabídka nenadchla či si jí nemáte chuť prohlížet, je tu ještě jedna TOP MOŽNOST. Pošlete mi foto osoby, kterou chcete obdarovat + finační limit = vytvořím vám pozornost na míru.

A má odměna? 20 % z celkové ceny balíčku, opět na rozvoj projektu, výše uvedeného a v první záložce tohoto webu sepsaného. JEN Z ČASOVÝCH MOŽNOSTÍ OBJEDNÁVEJTE MIN. 2 MĚSÍCE PŘEDEM. DĚKUJI.

 

Na vědomí:

"Web je mým třetím v pořadí. Mám radost, že původní dva byly inspirací pro mnohé z vás. Tento je plný informací, které jsou právně ošetřeny. V případě, že je budete chtít dále používat - s radostí - nutno vždy uvést odkaz na zdroj".

Script logo